Home » Laureaci » Zamoyszczacy pokazali, że potrafią działać

Zamoyszczacy pokazali, że potrafią działać

Z radością informujemy, że nasze liceum znalazło się wśród 150 szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski, wyróżnionych w rankingu „Szkoły Kompetencji Przyszłości”. Ranking ten jest przygotowywany przez organizację „Social Wolves” i dziennik „Rzeczpospolita” na podstawie wyników w olimpiadzie „Zwolnieni z teorii”, organizowanej pod patronatem MEN. Fakt, że nasi uczniowie znaleźli się wśród najlepszych oznacza, że najlepiej poradzili sobie z wyzwaniem olimpiady – zorganizowaniem własnego projektu społecznego. Młodzież z „Zamoyskiego” udowodniła tym samym, że w szkole nabywa nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także doskonali umiejętności praktyczne, które pozwolą im w przyszłości lepiej poradzić sobie na rynku pracy.