Home » klasasgh » Klasa I E odwiedziła SGH

Klasa I E odwiedziła SGH

W czwartek, 20 października wybraliśmy się razem z p. prof. Agnieszką Sauter do Szkoły Głównej Handlowej. Zwiedzanie kampusu zaczęliśmy od biblioteki, po której oprowadził nas pan Tomasz Wiśniewski. Następnym punktem wycieczki było obejrzenie powstałego w 1926 r. budynku A – najstarszego miejsca tej szkoły, gdzie przez moment odpoczęliśmy w starej auli. Później oprowadzono nas po głównym budynku. Zobaczyliśmy tam m. in. knajpkę studencką o pięknej nazwie Hades i sale językowe. Trzeba przyznać, że miejsce zrobiło na nas ogromne wrażenie. Rozległe powierzchnie, skrzypiące drewniane schody i piękne sale wykładowe – to wszystko miało w sobie niesamowity urok. W jednej z sal studentka Magda opowiedziała nam o SGH: kierunkach, organizacjach studenckich i ciekawych wydarzeniach organizowanych przez młodzież. Dowiedzieliśmy się o takich eventach jak Bieg SGH, Noc Gier Planszowych i wielu innych. Wyjście na uczelnię bardzo nam się podobało i już czekamy na kolejne.