Home » Aktualności » Gimnazjaliści w progach Zamoya

Gimnazjaliści w progach Zamoya

Ogromnie się cieszymy, że podczas tegorocznego Dnia Kandydata, który odbył się 5 kwietnia, odwiedzili nas tak licznie uczniowie gimnazjów. Młodzież z Zamoyskiego, jak co roku, przygotowała dla swioich młodszych kolegów mnóstwo atrakcji. Można było między innymi wziąć udział w ciekawych doświadczeniach chemicznych, zagrać w szachy, nauczyć się wiązać żeglarskie węzły, zaprzyjaźnić się z robotem, a także spróbować smacznych wypieków. Była też okazja, by porozmawiać: nie tylko z nauczycielami różnych przedmiotów, ale przede wszystkim z uczniami naszego liceum – to oni są przecież najlepszym źródłem wiedzy o tym, jak wygląda szkolne życie Zamoyszczaka. Zarówno podczas zwiedzania szkoły, jak i w czasie spotkania z dyrekcją w auli, gimnazjaliści i ich rodzice mogli zapoznać się z profilami, jakie oferuje nasze liceum, poznać kryteria, jakie obowiązywały podczas przyjęć w roku ubiegłym oraz zapoznać się z osiągnięciami maturalnymi absolwentów Zamoyskiego na tle wyników w Warszawie i w Polsce. Mamy nadzieję, że nasza szkoła spodobała się, a spotkanie podczas Dnia Kandydata zachęciło do nauki w liceum na Smolnej. Do zobaczenia we wrześniu!

 

2016 Copyright Statmedi