Home » Wycieczki » Matura wyjazdowa – tylko w Zamoyskim!

Matura wyjazdowa – tylko w Zamoyskim!

Tradycją naszej szkoły stają się pomału krótkie, najczęściej dwudniowe, wyjazdy maturzystów. Zwykle odbywają sie one pod koniec marca lub w kwietniu, gdy do matury pozostało już naprawdę niewiele czasu, wszyscy czują coraz większe zmęczenie, a strach zagląda w oczy. Jest to świetna okazja, by się dotlenić, odstresować, a także wspólnie pouczyć i sprawdzić swą wiedzę. W marcu wzięła w takim wyjeździe udział klasa III F, by owocnie spędzić ten czas na rozwiązywaniu zadań, natomiast na początku kwietnia w ich ślady poszli uczniowie III G, którzy po długim spacerze w lesie napisali próbne matury z historii i WOS-u. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że tego typu praktyka powinna na stałe wejść do kalendarza roku szkolnego w Zamoyskim.