Home » Sport » Rowerami po Lesie Kabackim

Rowerami po Lesie Kabackim

8 czerwca drużyna naszej szkoły w składzie: Maria Szczurek (klasa I E) i Rafał  Ciuchta (klasa II E) wzięła udział w Mistrzostwach Ursynowa w drużynowej jeździe rowerem na orientację. Opiekunem drużyny był Tomasz Szul. Zawody odbywały sie na terenie sąsiadującego z Ursynowem Lasu Kabackiego. Formuła zawodów polegała na odnalezieniu zaznaczonych na mapie 12 punktów znajdujących się na terenie Lasu Kabackiego. Po odnalezieniu punktu należało jeszcze odszukać tabliczkę, na której znajdował sie kod odpowiedni dla tego miejsca – było to nieraz bardzo trudne. Naszej trzyosobowej drużynie zaliczenie wszystkich punktów zajęło niespełna dwie godziny, co pozwoliło na zajęcie IV miejsca. Warto wspomnieć, że w zawodach uczestniczyła również drużyna złożona z tegorocznych absolwentów naszej szkoły z klasy III B.  Zawody były dobrze zorganizowane i przebiegały w miłej atmosferze, dopisała też pogoda. Myślę, że warto brać w nich udział w latach nastepnych. (Tomasz Szul)
 
20170608_130021[1]
 
 

2016 Copyright Statmedi