Home » Aktualności » Trzymamy kciuki za naszych koszykarzy

Trzymamy kciuki za naszych koszykarzy

W dniach 25 października i 6 listopada reprezentacja naszej szkoły brała udział w międzyszkolnych zawodach sportowych w koszykówce chłopców w ramach Śródmiejskiej Olimpiady Młodzieży. Do udziału w rozgrywkach zgłosiło sie 18 drużyn podzielonych na sześć grup eliminacyjnych. W czasie dwóch dni rywalizacji Zamoyszczacy rozegrali cztery mecze, z których trzy wygrali. Pokonaliśmy drużyny 2 SLO, Technikum Architektoniczno-Budowlanego (35-34) i LO im K. Hoffmanowej (41-31). Uzyskane wyniki pozwoliły nam awansować do półfinału turnieju. Na słowa uznania zasługuje postawa całej drużyny, dobra gra w obronie i skuteczność w ataku. Na szczególne wyróżnienie zasłużył uczeń klasy III E Marcin Piskorski – bardzo skuteczny w ataku, szczególnie w rzutach za 3 punkty. Następne mecze rozegrane zostaną w dniach 28 i 29 listopada. (Tomasz Szul)