Home » Aktualności » Finał Ogólnopolski projektu „ Z SKS-u do AZS-u”

Finał Ogólnopolski projektu „ Z SKS-u do AZS-u”

W sobotę, 9 grudnia reprezentanci naszej szkoły znaleźli się w gronie najlepszych uczniów szkół średnich, którzy wygrali eliminacje regionalne i przybyli do Warszawy z Katowic, Lublina, Łodzi, Opola i Torunia. Karolina Bińka (klasa II A) i Michał Gulan (klasa I A) podjęli  rywalizację z najlepszymi na ergometrze wioślarskim, zaś Aleksandra Rusińska (klasa II C) w tenisie stołowym.

Karolina zajęła II miejsce przepływając 538 metrów w ciągu 2 minut, co w klasyfikacji końcowej uplasowało ją na IV miejscu w Polsce. Michał zaś przepłynął 933 metry w ciągu 3 minut i zajął III miejsce w klasyfikacji generalnej. Ola rywalizowała w turnieju tenisa stołowego pod patronatem PZTS  i uplasowała się na X miejscu.

Wszystkim uczestnikom gratuluję osiągnięcia wspaniałych rezultatów. (Beata Iwańska-Szurmak)