Home » Aktualności » Dziękujemy za wspaniały koncert!

Dziękujemy za wspaniały koncert!

20 grudnia w naszej szkole odbył się coroczny koncert jubileuszowy. W auli, na co dzień wypełnionej stresem, rozbrzmiewała muzyka, która wprowadziła nas w radosny, świąteczny nastrój. Wszyscy, zarówno nauczyciele, jak i uczniowie, mieli przyjemność poznać ukryte talenty swoich podopiecznych albo kolegów. Podczas koncertu widownia mogła docenić twórczość małych zespołów i piosenki wykonywane przez solistów. Utwory śpiewane były z akompaniamentem elektronicznym, fortepianowym lub a’ cappella. Mieliśmy okazję nawet usłyszeć solo fortepianowe oraz skrzypcowe. (Nikola Olszewska, klasa I A)

On 20th December an unusual anniversary concert took place in our school . In the school assembly hall, which is usually filled with stress, we could hear music, that allowed the guest to feel a festive Christmas mood. All of us: teachers and students had a chance to appreciate the hidden talents of their pupils and friends and look at them from a slightly different angle. During the concert the audience could listen to the music played by groups of students, solo artist with piano accompaniment or a’ capella, and even some piano and violin performances. (Michał Popławski, klasa I A)