Home » Aktualności » Wybory samorządowe

Wybory samorządowe

Na początku grudnia, jak co roku w naszym liceum, odbyła się debata między dwoma kandydatami na stanowisko Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego – Grzegorzem Karpińskim z klasy II D a Kacprem Tyrałą z klasy II E. Prezentacja obydwu kandydatów nie do końca wpłynęła na ostateczny wynik wyborów, które odbyły się dnia 6 grudnia. W wyniku zgłoszenia się większej ilości pretendentów do reprezentowania społeczności uczniowskiej Grzegorz Karpiński zrezygnował z udziału w wyborach. Ostatecznie najwięcej głosów zdobył Kacper Tyrała, który podczas debaty obiecał uaktywnienie szkolnych telewizorów znajdujących się na korytarzach, a także dofinansowanie sportowej strony szkoły, zniesienie obowiązku noszenia przez uczniów białych strojów na lekcji wychowania fizycznego oraz zmianę miejsca wyjazdu integracyjnego klas pierwszych, którym od lat są Łomianki.

Przedstawiciele samorządu uczniowskiego w XVIII Liceum Ogólnokształcącym:
Wiceprzewodnicząca –Agata Bluszcz
Przedstawiciel szkoły w MRDŚ- Michał Reczek
Przedstawiciel szkoły w MRDŚ- Maciej Zajkowski
Członek prezydium SU- Tomasz Szuster

(Opracowali uczniowie klasy 1A: Jan Gawryszewski, Filip Arkuszyński, Paweł Baran, Paweł Błaszkiewicz)