Home » Aktualności » Konkurs matematyczny n+1 wciąż trwa!

Konkurs matematyczny n+1 wciąż trwa!

Dotychczasowych uczestników zachęcamy do wytrwałości, a nowym obiecujemy atrakcyjne bonusy punktowe rekompensujące późniejszy start w konkursie!

Trwa kolejna edycja konkursu matematycznego n + 1 przeznaczonego dla uczniów klas pierwszych i drugich. Pierwszy etap konkursu trwa do maja 2018 r. i polega na samodzielnym rozwiązywaniu zadań publikowanych w kolejnych seriach w gablocie na trzecim piętrze oraz na stronie szkoły. Rozwiązania zadań należy wrzucać do specjalnej skrzynki przy gablocie. Uczniów klas trzecich zachęcamy do wrzucania do skrzynki propozycji zadań, które mogłyby być wykorzystane w następnych seriach. Zadania mają bardzo różny stopień trudności, jedne z nich można rozwiązać bardzo szybko, inne nawiązują poziomem trudności do Olimpiady Matematycznej.

Drugi etap konkursu odbędzie się  pod koniec roku szkolnego i będzie polegał na rozwiązywaniu zadań w szkole. Zostaną do niego zaproszeni uczestnicy, którzy w pierwszym etapie zgromadzą największą liczbę punktów. Do konkursu można przystąpić w dowolnym momencie, ale oczywiście najlepiej jest zacząć od pierwszej serii. O szczegóły można pytać p. Macieja Bugaja osobiście, albo przez dziennik elektroniczny.

Regulamin konkursu n+1

Seria 1 – do 4 października 2017 r.

Seria 2 – do 19 października 2017 r.

Seria 3 – do 8 listopada 2017 r.

Seria 4 – do 22 listopada 2017 r.

Seria 5 – do 13 grudnia 2017 r.

Seria 6 – do 7 lutego 2018 r.

Seria 7 – do 21 lutego 2018 r.

Seria 8 – do 15 marca 2018 r.

Seria 9 – do 4 kwietnia 2018 r.

Wyniki po serii 9

Seria 10 – do 25 kwietnia 2018 r.