Home » SZKOŁA » Nasze sukcesy » Laureaci

Laureaci

Wystartował po indeks z sukcesem

Dzielimy się radością, że nasz tegoroczny absolwent, uczeń klasy III D, Mateusz Koper zajął pierwsze miejsce z chemii w konkursie zorganizowanym przez SGGW „START PO INDEKS”.  Serdecznie gratulujemy!!!  

Czytaj więcej

Kolejny sukces olimpijski

Z radością informujemy, że Zuzanna Tabaka, uczennica klasy III G, została finalistką tegorocznej Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Cieszymy się z sukcesu Zuzi i serdecznie jej gratulujemy!

Czytaj więcej

Wygraliśmy „Dreimal Deutsch”!

Uczniowie naszego liceum w składzie: Urszula Borowczyk, Emilia Markowska, Bartłomiej Zarębski i Wojciech Fabisiak zajęli pierwsze miejsce w V edycji mazowieckiego konkursu wiedzy realioznawczej o krajach niemieckiego obszaru językowego „Dreimal Deutsch”, organizowanego przez Instytut Germanistyki Uniwersytetu Warszawskiego i IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Warszawie. Serdecznie gratulujemy i cieszymy się z Waszego sukcesu!

Czytaj więcej

Sukces w Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

Z radością informujemy, że Mateusz Barański, uczeń klasy III G, został laureatem I edycji Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności. Dzięki temu sukcesowi Mateusz uzyskał prawo wstępu na wybrane kierunki studiów. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej

Sukces w Olimpiadzie Filozoficznej

Z radością informujemy, że Milena Szczepańska, uczennica klasy III C, została finalistką tegorocznej Olimpiady Filozoficznej. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej

Sukces w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych!

14 marca 2017 r. odbył się II etap Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych „Lekcje z ZUS”. Mamy przyjemność poinformować, że nasi uczniowie: Kamila Kordel  (I G), Zuzanna Stabach (I D) i Szymon Górka (I A) zajęli II miejsce. Serdecznie gratulujemy!  

Czytaj więcej

Jesteśmy w II etapie Olimpiady Informatycznej!

Do zawodów II stopnia XXIV Olimpiady Informatycznej zakwalifikowali się: Przemysław Borkowski, Jan Ciołek, Mateusz Dudziński i Michał Sala. Serdecznie gratulujemy chłopcom i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj więcej

Jesteśmy w finale konkursu Dreimal Deutsch!

W dniu 8 lutego odbyła się V edycja mazowieckiego konkursu wiedzy realioznawczej o krajach niemieckiego obszaru językowego Dreimal Deutsch. Nasi uczniowie w składzie: Urszula Borowczyk, Wojciech Fabisiak, Emilia Markowska i Bartłomiej Zarębski zakwalifikowali się do finału tegorocznej edycji konkursu. Uroczysty finał odbędzie się dnia 6 kwietnia 2017 r. o godz. 11.00 w IV Liceum Ogólnokształcącym […]

Czytaj więcej

Stypendystka z Zamoyskiego

Z radością informujemy, że Natalia Karpowicz – uczenica klasy II C otrzymała w roku szkolnym 2016/2017 stypendium Prezesa Rady Ministrów. Serdecznie gratulujemy Natalii i życzymy jej dalszych sukcesów!

Czytaj więcej

Laureatka konkursu ESA

Julia Leszczyńska, uczennica klasy III E,  została laureatką konkursu na najlepszą aplikację kosmiczną.  Konkurs był zorganizowany przez Europejską Agencję Kosmiczną (ESA). O tym projekcie, a także o innych pracach miała okazję opowiedzieć w programie „Porozmawiajmy o Nauce”, wyemitowanym 28 września 2016 r. w telewizji TVP3 Warszawa, który możesz obejrzeć tutaj.

Czytaj więcej

Szachista z Zamoyskiego

Antoni Szustakowski, uczeń klasy I F, reprezentował Polskę na Indywidualnych Mistrzowstach Europy w szachach, które zostały rozegrane w dniach 17 – 28 sierpnia 2016 r. w Pradze. Jesteśmy dumni z Antka i życzymy mu  dalszych szachowych sukcesów!

Czytaj więcej

Podwójny sukces Janka

Z ogromną radością informujemy, że uczeń klasy III D, Jan Kundziołka uzyskał Złotego Wilka w Olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii” za najlepszy projekt w tematyce „Edukacja w Polsce”, a także za najlepszy projekt w formacie „Wydarzenie publiczne w Polsce” w edycji 2015/2016. W sobotę, 23 kwietnia otrzymał on nagrody z rąk wicepremiera oraz prezesów największych polskich przedsiębiorstw. […]

Czytaj więcej

Podwójny finalista

Jan Duthel, uczeń klasy III G, został finalistą XXIX Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej oraz IV Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania. Hasło przewodnie tegorocznej OWE brzmiało „Nierówności społeczne a rozwój gospodarczy”, zaś temat wiodący ostatniej OPiZ to „Finanse w przedsiębiorstwie”. Z ogromną radością przyjęliśmy fakt, że w gronie finalistów olimpiad znalazł się nasz uczeń. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej

Finaliści Olimpiady Informatycznej

Z radością informujemy, że Mateusz Dudziński z klasy II B oraz Jan Omeljaniuk z klasy III A zostali finalistami XXIII Olimpiady Informatycznej. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom tego sukcesu i życzymy dalszego owocnego rozwijania talentów.

Czytaj więcej

Sukces koła teatralnego

Cieszymy się ogromnie, że nasz szkolny teatr „Improwizacja” został wyróżniony Brązową Weną na Konkursie Małych Form Teatralnych, zorganizowanym w ramach Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów. Nasi uczniowie zaprezentowali spektakl „Konstanty Ildefons Gałczyński: Teatrzyk Zielona Gęś”. Opiekunce koła, pani Urszuli Golnik, a także wszystkim aktorom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj więcej

Stypendysta z Zamoyskiego

Z radością informujemy, że Piotr Wołodko – uczeń klasy III D otrzymał w roku szkolnym 2015/2016 stypendium Prezesa Rady Ministrów. Serdecznie gratulujemy Piotrkowi i życzymy mu dalszych sukcesów!

Czytaj więcej

Finalista Olimpiady Języka Polskiego

Z radością i dumą informujemy, że uczeń klasy II G Filip Świerczyński został finalistą XLV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Filipowi bardzo serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych naukowych sukcesów!

Czytaj więcej

2016 Copyright Statmedi