Home » Spotkania » Czy zostanę studentem Politechniki Warszawskiej?

Czy zostanę studentem Politechniki Warszawskiej?

W poniedziałek, 7 września uczniowie klas trzecich wzięli udział w spotkaniu „Dlaczego warto studiować na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej?” Pan profesor Andrzej Jakubiak, którego gościliśmy w naszej szkole, w ciekawy sposób przedstawił maturzystom korzyści płynące z kształcenia się na tym wydziale: począwszy od możliwości zaplanowania własnej ścieżki edukacyjnej, poprzez uczestnictwo w licznych kołach zainteresowań, aż po wspaniałe perspektywy, jeśli chodzi o znalezienie pracy po studiach. Pan profesor opowiedział także o wielu atrakcyjnych formach życia studenckiego, jak na przykład: działalność w grupie teatralnej lub zespole pieśni i tańca, uczestnictwo w corocznych Juwenaliach czy też odpoczynek w bieszczadzkim schronisku lub rejs jachtem. Mamy nadzieję, że Zamoyszczacy zasilą w kolejnym roku grono studentów tej najlepszej uczelni technicznej w Polsce!