Home » GeoAktywnosc » A może geografia?

A może geografia?

W czwartek, 26 stycznia grupa pasjonatów geografii z p. Kamilą Hipnarowicz na czele wybrała się na Uniwersytet Warszawski, aby przyjrzeć się co – w trawie i nie tylko – piszczy na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych. Ramię w ramię ze studentami pierwszego roku uczestniczyliśmy w bardzo ciekawym wykładzie Pani Profesor Elwiry Żmudzkiej. Mieliśmy także możliwość zapoznania się ze strukturą Wydziału oraz nieocenioną okazję, aby porozmawiać ze studentami i zasięgnąć informacji z pierwszej ręki. Odwiedziliśmy także Andan – najbardziej klimatyczną kafejkę geograficzną na całym UW. Nasza wizyta na Wydziale była inspiracją do przemyśleń na temat przyszłości i wyboru najfajniejszego kierunku studiów,€“ jakim oczywiście jest geografia.