Home » festiwale » Festiwal Artystyczny Zamoyskiej Awangardy

Festiwal Artystyczny Zamoyskiej Awangardy

FAZA, czyli Festiwal Artystyczny Zamoyskiej Awangardy, to inicjatywa podobna do Zamoyskiego Festiwalu Teatralnego z 2017 roku, jednak w 2018 roku filarami naszego festiwalu oprócz teatru były też taniec, muzyka, śpiew, malarstwo i fotografia. Jest on skierowany do młodzieży w wieku 15-20 lat. Jako organizatorzy pragniemy rozwijać pasje i talenty młodych ludzi oraz budzić w nich wrażliwość na sztukę. Inicjatywa ta ma także na celu rozwijanie zaplecza artystyczno-humanistycznego Zamoyskiego oraz wzbogacenie życia szkolnego.

Edycja 2018 r. odbyła się w dniach 16-17 marca 2018 roku. Hasłem przewodnim był cytat Artura Schopenhauera: “Świat jest tylko moim wyobrażeniem”. Zdanie to można interpretować na wiele sposobów, co daje uczestnikom dużo swobody na wyrażenie siebie podczas festiwalu. Zapraszamy każdego kto pragnie dobrej rozrywki kulturalnej.

Wszelkie dodatkowe informacje odnośnie festiwalu można uzyskać na naszej stronie na Facebooku: https://www.facebook.com/fffazzza/ oraz poprzez  kontakt mailowy: 18lo.faza@gmail.com

2016 Copyright Statmedi