Home » Spotkania » “Bądźcie świadectwem, że praca belfra ma sens”

“Bądźcie świadectwem, że praca belfra ma sens”

W ostatni piątek kwietnia, jak co roku, uczniowie klas trzecich zakończyli edukację w murach naszego liceum. Teraz jeszcze tylko matura i po Zamoyskim pozostaną im już tylko wspomnienia, mamy nadzieję, że miłe…

Z przemówienia pani dyrektor:
“Bądźcie naszą wizytówką w szerokim świecie. Tak jak obecni tu wasi starsi koledzy, absolwenci Anno Domini 1968, bądźcie świadectwem, że praca belfra ma sens. Ale przecież nie o głoszenie naszej chwały was proszę. Uczyliście się wszakże nie dla szkoły, lecz dla życia. O piękne życie was proszę. Bądźcie wolni, odpowiedzialni, żyjcie mądrze i przyzwoicie, bo choć nie zawsze się to opłaca, to zawsze warto!”

Trzymamy kciuki za naszych maturzystów podczas ich egzaminów i życzymy wspaniałych sukcesów!