Home » Aktualności » Zatrzymajmy się w codziennej gonitwie

Zatrzymajmy się w codziennej gonitwie

Dnia 20 kwietnia odbył się koncert finałowy projektu społecznego „Music can speak”, który wraz z koleżankami zrealizowałyśmy w ramach platformy „Zwolnieni z Teorii”. Nasz zespół składał się z 6 osób, Dominiki Scisłowskiej, która napisała teksty i muzykę do wszystkich naszych wspólnych piosenek, Natalii Napiórkowskiej, Julki Ostrowskiej, Olgi Malec, Eli Lasockiej i mnie, Natalii Ostaszewskiej. Wszystkie oprócz Eli uczęszczamy do klasy I B naszego liceum.

Naszym zadaniem było zorganizowanie projektu społecznego o wybranym przez nas celu – naszym było zwrócenie uwagi, na to, że w codziennej gonitwie ludzie nie mają dla siebie nawzajem czasu. Jako że wszystkie mamy dużo wspólnego z muzyką, postanowiłyśmy przedstawić ten problem poprzez własne piosenki. I tak w październiku zaczęłyśmy prace nad projektem, który teraz miał swój finał.

Sam koncert poszedł nam bardzo dobrze. Chciałybyśmy jeszcze raz bardzo podziękować naszym kolegom i koleżankom, którzy pomogli nam w organizacji sali na koncert i posprzątaniu po nim, naszym rodzicom, którzy cały czas nas wspierali, licznej widowni oraz naszym nauczycielom, którzy pomogli przy wszystkich organizacyjnych sprawach i opiekowali się nami podczas samego występu, a byli to pani Kostowska, pani Korczyńska, pan Poniatowski, pan Deniziak i pan Skalmierski. Dziękujemy bardzo! I mamy nadzieję, że uda nam się zorganizować jeszcze niejeden taki koncert w takim gronie! (Natalia Ostaszewska, klasa I B)

2016 Copyright Statmedi