Home » Aktualności » Zostaliśmy wyróżnieni w ogólnopolskim Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości!

Zostaliśmy wyróżnieni w ogólnopolskim Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości!

Nasza szkoła została wyróżniona w ogólnopolskim Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości pod patronatem Minister Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Ranking został opublikowany w papierowym wydaniu dziennika Rzeczpospolita 7 czerwca, a jego pełna wersja oraz szczegółowe informacje są dostępne pod adresem www.ranking.zwolnienizteorii.pl.

Ranking powstał na podstawie wyników uczniów w olimpiadzie projektów społecznych “Zwolnieni z Teorii”. W roku szkolnym 2017/18 ponad 8 tysięcy uczniów z 900 szkół średnich zainicjowało swoje projekty. W efekcie w całej Polsce zostało zrealizowanych prawie 300 projektów. Patronat honorowy nad Rankingiem objęli Minister Edukacji Narodowej, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz dziennik Rzeczpospolita. Partnerami Rankingu są Google i Allegro.