Home » Laureaci » Zamoyska ciekawość świata

Zamoyska ciekawość świata

W mijającym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły po raz kolejny uczestniczyli w projekcie “Matematyka dla ciekawych świata” organizowanym przez Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego. W ramach tego projektu uczniowie klas I B, II A i II F (10 osób) przez 4 miesiące co tydzień uczestniczyli w wykładach i ćwiczeniach z matematyki i informatyki prowadzonych na wydziale matematyki UW.
W klasyfikacji zespołowej nasza szkoła zdobyła drugie miejsce. W klasyfikacji indywidualnej Adam Perełkiewicz z II F zajął drugie miejsce a Przemysław Czapla z tej samej klasy – miejsce szóste. Serdecznie gratulujemy i już teraz zachęcamy do udziału w przyszłorocznej edycji projektu. (Maciej Bugaj)

2016 Copyright Statmedi