Home » dotacja » Ciąg dalszy relacji z kursu językowego w Londynie

Ciąg dalszy relacji z kursu językowego w Londynie

Rozpoczął się kolejny tydzień w tym tętniącym życiem mieście. Kurs się toczy, studenci zmotywowani, więc pracują intensywnie nie tylko w szkole, ale i w domu on-line. Zmieniła mi się grupa – w tym tygodniu mam zajęcia rano – a więc i prowadząca. Trochę zabawna, trochę straszna…. Na lekcjach gry i zabawy językowe może zbyt dziecinne, ale nie narzekam. Grupa wielokulturowa jak każda w szkole, więc rozmowa zawsze staje się niezwykle interesująca, gdy zaczynamy mówić o zwyczajach narodowych. Ciekawe zajęcia odbyły się na temat edukacji. Wczoraj odkrywałam skarby Narodowej Biblioteki Brytyjskiej w Londynie. Niezwykłe było oglądanie Biblii Gutenberga, notatnika Leonarda da Vinci z jego lustrzanym pismem, rękopisów Williama Blacka czy Jane Austen. Takie zetknięcie z historią porusza. Pozdrawiam ciepło z Londynu. Następna relacja już chyba po zakończeniu kursu. (Anna Napiorkowska)