Home » Spotkania » Powitaliśmy w naszych murach najmłodszych Zamoyszczaków

Powitaliśmy w naszych murach najmłodszych Zamoyszczaków

W każdej ze szkół, w których dziś znów zrobiło się gwarno po wakacyjnej przerwie, pojawiły się nowe twarze. Także i my powitaliśmy w progach Zamoyskiego liczną grupę uczniów klas pierwszych. „Wierzę, że zdobędziecie tu rzetelną wiedzę, ale też znajdziecie przyjaźnie na całe życie. I że po latach chętnie będziecie tu wracać” – mówiła w powitalnym przemówieniu pani wicedyrektor Małgorzata Przeniosło. Pierwszaków powitała również przedstawicielka Rady Rodziców pani Rosi Szamotulska, członek Stowarzyszenia Wychowanków pan Julian Pyz oraz ich starszy kolega – uczeń klasy drugiej Michał Gulan. Po uroczystości odbyły się spotkania z wychowawcami w klasach oraz… już trochę pracy umysłowej, a mianowicie testy poziomujące z języków obcych.

Wszystkim Zamoyszczakom, zarówno tym nowym, jak i już zadomowionym, życzymy Szczęśliwego Nowego Roku!