Home » Polecamy » Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów

Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów

Zapraszamy do udziału w Śródmiejskim Festiwalu Młodych Talentów. W I semestrze roku szkolnego odbędą się trzy konkursy festiwalowe: plastyczny, literacki i recytatorski. Koordynatorem konkursów jest Młodzieżowy Dom Kultury “Muranów” im. C. K. Norwida.

W tegorocznej edycji tematyka konkursów jest szczególna i bardzo…wymagająca, o czym można przekonać się sięgając po regulaminy, które dostępne są w załączonych plikach.

Terminy zgłoszeń:
– konkurs literacki – do 31 października 2018 r.
– konkurs plastyczny – do 26 października 2018 r.
– konkurs recytatorski – do 19 października 2018 r., przesłuchania 5-8 listopada 2018 r.

Spodziewamy się – jak co roku – fantastycznych prac i artystycznych kreacji, które pozwolą nam zaprezentować szerokiej publiczności talenty i umiejętności uczniów podczas uroczystych finałów: 7 grudnia (piątek) w Kinie Muranów (konkurs literacki i recytatorski) oraz 30 listopada (piątek) w Sali widowiskowej MDK ‘Muranów” (konkurs plastyczny).

Informacje dostępne są na stronie śródmiejskiej edukacji www.srodmiescie.edu.pl oraz na stronie www.mdk-muranow.waw.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w zmaganiach konkursowych.

Regulamin konkursu literackiego

Regulamin konkursu plastycznego