Home » Spotkania » Konferencja Samorządów Uczniowskich

Konferencja Samorządów Uczniowskich

W czwartek 15 listopada odbyła się IV Warszawska Konferencja Samorządów Uczniowskich w Centrum Kreatywności Targowa. Przedstawicielami naszej szkoły w tym wydarzeniu byli liderzy partii, które startują w zbliżających się wyborach do samorządu uczniowskiego, czyli Bartosz Jastrzębski, Weronika Citko oraz Natalia Ostaszewska.

Uczestnicy konferencji dowiedzieli się trochę o funkcjonowaniu Młodzieżowej Rady m.st. Warszawy, wysłuchali osób zaangażowanych w przeróżnych samorządach podczas panelu dyskusyjnego, sprawdzili swe umiejętności w speed debating, wzięli udział w ciekawych warsztatach, a w czasie przerw mogli porozmawiać z wyjątkowymi gośćmi. Na zdjęciu poniżej znajdują się nasze uczennice wraz z Pełnomocnikiem Prezydenta m. st. Warszawy ds. Edukacji Kulturalnej – Anną Michalak Pawłowską.

IV Warszawska Konferencja Samorządów Uczniowskich była także wspaniałą możliwością poznania uczniów warszawskich szkół, porozmawiania z nimi, wymiany pomysłów, poglądów oraz spostrzeżeń, a przede wszystkim dobrą i pożyteczną zabawą!