Home » Aktualności » Prosimy o głosy wsparcia dla projektu obywatelskiego “Pomigaj do mnie”!

Prosimy o głosy wsparcia dla projektu obywatelskiego “Pomigaj do mnie”!

Z wielką radością informujemy, że projekt “Pomigaj do mnie” zgłoszony przez uczennice naszej szkoły został rozpatrzony pozytywnie i dopuszczony do głosowania. Projekt zakłada bezpłatną naukę języka migowego na terenie naszej szkoły. Żeby projekt został dofinansowany przez m. st. Warszawa konieczne jest poparcie mieszkańców Warszawy. Zatem bardzo prosimy o głosy wsparcia dla projektu obywatelskiego “Pomigaj do mnie”. Na liście do głosowania projekt ma nr 90. Oddawać głosy można w  dniach 6-23 września przez Internet na stronie www.app.twojbudzet.um.warszawa.pl albo papierowo – wystarczy wrzucić do urny wypełnioną kartę do głosowania w wybranym urzędzie dzielnicy.
Kontakt:
Strona na Facebooku:

2016 Copyright Statmedi