Home » Aktualności » Konkurs n+1 – pierwsza seria zadań w roku szkolnym 2019/2020

Konkurs n+1 – pierwsza seria zadań w roku szkolnym 2019/2020

Rozpoczyna się kolejna edycja konkursu matematycznego  n + 1 przeznaczonego dla uczniów klas pierwszych i drugich. Pierwszy etap konkursu trwa do maja 2020 r. i polega na samodzielnym rozwiązywaniu zadań publikowanych w kolejnych seriach na stronie szkoły oraz w gablocie na trzecim piętrze. Zadania mają bardzo różny stopień trudności, jedne z nich można rozwiązać bardzo szybko, inne nawiązują poziomem trudności do Olimpiady Matematycznej. Drugi etap konkursu odbędzie się  pod koniec roku szkolnego i będzie polegał na rozwiązywaniu zadań w szkole. Zostaną do niego zaproszeni uczestnicy, którzy w pierwszym etapie zgromadzą największą liczbę punktów. Do konkursu można przystąpić w dowolnym momencie, ale oczywiście najlepiej jest zacząć od pierwszej serii. O szczegóły można pytać p. Macieja Bugaja osobiście albo za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

regulamin konkursu n + 1

seria 1 – do 16 października 2019 r.