Home » Aktualności » Dzień Relacji w Zamoyskim

Dzień Relacji w Zamoyskim

18 października w naszej szkole odbył się Dzień Relacji – konferencja dla nauczycieli zorganizowana w ramach Roku Relacji w Edukacji. Rok Relacji w Edukacji to oddolna akcja nauczycieli i rodziców z pasją. Autorami pomysłu są Marta Rosińska i Grzegorz Śpiewak. Jej celem jest wszechstronna promocja budowania dobrych relacji w naszych szkołach oraz miejscach pracy. Podczas akcji wymieniamy się pomysłami i bierzemy udział w warsztatach, które w praktyczny sposób pokazują, jak tworzyć i pielęgnować relacje w szkole i pokoju nauczycielskim czy firmie.

Podczas Dnia Relacji prelegenci prowadzili wykłady i warsztaty na następujące tematy:

1. Relacje w akcji, czyli praktycznie ćwiczenia na budowanie relacji w klasie

2. O zadbaniu o siebie, czyli jak świadomie dbać o swoją energię

3. Odkryj swoją MOC, czyli jakie są Twoje mocne strony?

4. RUN Together – spotkanie z rodzicami

5. CLILowskie relacje i rewelacje, czyli jak wykorzystać zintegrowane nauczanie języka i przedmiotu do budowania relacji

Dzień Relacji został zorganizowany w naszej szkole przez Ambasadorkę Roku Relacji, Katarzynę Sochacką. Bardzo dziękujemy prelegentom: Marcie Rosińskiej, Joannie Porębskiej, Katarzynie Sochackiej, Marcie Prusińskiej i Dorocie Sobczyńskiej za dzielenie się swoją wiedzą podczas wykładów i warsztatów oraz uczestnikom za przybycie.

2016 Copyright Statmedi