Home » Aktualności » Kolejny turniej programistyczny

Kolejny turniej programistyczny

W sobotę 18 stycznia odbył się drugi z dwunastu zaplanowanych turniejów programistycznych w ramach projektu “Mistrzostwa w Programowaniu i Algorytmice” realizowanego przez Fundację Rozwoju Informatyki i Fundację im. Łukasiewicza – głównych organizatorów olimpiady informatycznej. W turnieju stacjonarnym wzięło udział 12 uczniów z klas pierwszych i drugich. Najwyższy wynik w klasach drugich uzyskał Maciej Filipczyk z klasy II A, w klasach pierwszych najlepszy okazał się Maciej Kubica z klasy I K. Wszystkim uczniom XVIII LO im. Jana Zamoyskiego, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę, gratulujemy dobrych wyników i zapraszamy do udziału w kolejnych turniejach. Następny turniej odbędzie się w sobotę 29 lutego: 9.00-11.30 – turniej indywidualny, 12.00-15.00 – turniej drużynowy.(Renata Rasztawicka)