Home » Polecamy » Zaproszenie na Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Zaproszenie na Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Drodzy Maturzyści! Serdecznie zapraszamy Was  do wzięcia udziału w wydarzeniu „Studiuj na UEW!” na Facebooku: https://facebook.com/events/s/studiuj-na-uew/1358258044361276/?ti=cl

Znajdziecie tam informacje na temat kierunków studiów oferowanych przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu oraz poznacie zasady rekrutacji na Uczelnię. Ponadto będziecie mogli dowiedzieć się, jak to jest mieszkać w akademiku, a także uzyskacie informacje niezbędne do szybkiego startu w życie studenckie. Dodatkowo, biorąc udział w wydarzeniu, przekonacie się, że studia to nie tylko nauka, ale również bogata oferta możliwości rozwoju, jakie oferują Organizacje i liczne Programy Studenckie.

Pojawią się również webinary, na których będzie można poznać odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Zachęcamy do udziału w wydarzeniu! Trzymamy za Was kciuki i widzimy się na UE już jesienią! (Samorząd Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu)