Home » Polecamy » Platforma “Pogadajmy o studiach”

Platforma “Pogadajmy o studiach”

Stowarzyszenie Studia Na Horyzoncie zaprasza na platformę pogadajmyostudiach.pl, w ramach której można porozmawiać o studiach z przedstawicielami ponad stu polskich uczelni.

Celem  Stowarzyszenia jest pomaganie licealistom w świadomym wyborze ścieżki akademickiej i zawodowej. Na platformie Stowarzyszenia jest kilkuset studentów z ponad 100 kierunków i uczelni – licealiści mogą się z nimi połączyć i w trakcie wideorozmowy zadać nurtujące ich pytania i zdobyć kluczowe informacje dla ich decyzji o studiach. Dodatkowo na platformie uczniowie będą mogli wziąć udział w wideowykładach wielu organizacji i firm, które pomogą im zaprojektować swoją ścieżkę zawodową i odnaleźć się w przyszłości na rynku pracy.