Home » Aktualności » Mamy I miejsce w Polsce w Olimpiadzie “Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

19 czerwca o godz. 14.00 przeprowadzony został II etap Olimpiady “Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Wzięło w nim udział 288 zespołów z całej Polski spośród 983, które brały udział w I etapie.

Nasi uczniowie: Anna Fijałkowska (klasa I L), Maciej Kubica (klasa I K), Mateusz Brochocki (klasa I K) zdobyli maksymalną liczbę punktów, co dało im nie tylko I miejsce w województwie, ale także i w Polsce. Dzięki temu uczniowie zdobyli tytuły finalistów.