Home » Aktualności » Spotkania informacyjne dla kandydatów do naszej szkoły

Spotkania informacyjne dla kandydatów do naszej szkoły

W dniach 12 – 15 kwietnia 2021 r. serdecznie zapraszamy na spotkania on line z dyrektorem i nauczycielami dla poszczególnych profili:

12 kwietnia (poniedziałek) – kandydaci do klas A i F (rozszerzone przedmioty: matematyka, fizyka, informatyka)
13 kwietnia (wtorek) – kandydaci do klasy B (rozszerzone przedmioty: matematyka, fizyka, chemia)
14 kwietnia (środa) – kandydaci do klas C i D (rozszerzone przedmioty: biologia, chemia, matematyka)
15 kwietnia (czwartek) – kandydaci do klasy E (rozszerzone przedmioty: język polski, historia, wiedza o społeczeństwie)

Wszystkie spotkania rozpoczną się o godzinie 18.00. Można do nich dołączyć poprzez poniższy link:
Spotkanie informacyjne dla kandydatów

17 kwietnia 2021 r. (sobota) o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie on line z uczniami Zamoyskiego

link: https://discord.com/invite/euJ4dQt

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś o szkole, zadaj w poniższym formularzu pytanie, na które odpowie uczeń XVIII LO:

Zadaj pytanie

Wszelkie pytania związane z rekrutacją prosimy kierować na adres: rekrutacja@zamoyski.edu.pl

Prezentacja o szkole