Home » Aktualności » Zamoyski Dzień Przyrodnika

Zamoyski Dzień Przyrodnika

We wtorek 1 czerwca na 5, 6 i 7 godzinie lekcyjnej odbędzie się “Dzień Przyrodnika”.

Harmonogram jest następujący:

1. Na 5 godzinie lekcyjnej przedstawiciele klas biologiczno-chemiczno-matematycznych przeprowadzą w klasach 1A, 1E, 1F, 2A, 2E, 2F, 2K, 2P kahoot z wiedzy przyrodniczej.
  2. Z każdej klasy 1A, 1E, 1F, 2A, 2E, 2F, 2K, 2P zostaną wyłonione po 2 osoby, które uzyskały najwyższą liczbę punktów w quizie. Osoby te wezmą udział w 2 części kahoot na 6 godzinie lekcyjnej.

Za 3 pierwsze miejsca są przewidziane nagrody!

1. Na 7 godzinie lekcyjnej odbędzie się wykład online dla klas biol-chem-mat i mat-fiz-chem poprowadzony przez pracownika Uniwersytetu Warszawskiego dotyczący radiobiologii.

Nauczyciele, z którymi macie lekcję w tym czasie zostaną poproszeni o wyświetlenie wykładu na rzutniku (link do wykładu na zoom będzie udostępniony nauczycielom w ogłoszeniach w librusie).

Zachęcamy do obejrzenia filmów przyrodniczych, przeczytania wiersza i udziału w grze przyrodniczej:

film “Oseski chomika” (1D Hanna Wójcicka)

film “Mikroświat” (2N Jagoda Guz i Kamil Wikłacz)

film przyrodniczy Michała Szczepańskiego z 2M

film “Pupile Zamoya” (2M Michał Szczepański)

Matura… z przymrużeniem oka – wiersz Hanny Wójcickiej z 1D

https://liblink.pl/I5pG4ZOBSY gra planszowa – uczniowie z 1D

Kod dostępu do gry zostanie zamieszczony w ogłoszeniach w librusie 1 czerwca. Można grać do godziny 19:00. Po tym czasie wyłonimy zwycięzcę. Dla zwycięzcy gry planszowej przeznaczona jest nagroda!

Zapraszamy! (Marzena Domarecka-Łubkowska, Edyta Kostrzewa, Monika Jakubowska)