Home » Aktualności » Olimpiada Informatyczna i koło informatyczne dla zaawansowanych

Olimpiada Informatyczna i koło informatyczne dla zaawansowanych

Ministerstwo Edukacji i Nauki, Fundacja Rozwoju Informatyki oraz Komitet Główny Olimpiady Informatycznej serdecznie zapraszają uczniów XVIII LO im. Jana Zamoyskiego do startu w XXIX Olimpiadzie Informatycznej.

Zawody I stopnia Olimpiady rozpoczną się 18 października i potrwają do 22 listopada 2021 r. Rejestracja będzie otwarta 18 października w Systemie Internetowym Olimpiady www.oi.edu.pl. Uczniowie sami dokonują rejestracji w Systemie.

Zapraszamy do udziału w dwóch webinariach, które odbędą się 18 i 19 października w godz. 16-17. W poniedziałek odbędzie się webinarium pt. “Jak wystartować w Olimpiadzie Informatycznej?”, natomiast we wtorek webinarium pt. “Jak rozwiązywać zadania na Olimpiadzie Informatycznej?”. Podczas webinariów będzie możliwość zadawania na czacie pytań prowadzącemu. Linki do webinariów pojawią się na stronie www.oi.edu.pl.

Omówienie zadań z ostatnich edycji znajduje się na YouTube pod adresem: https://www.youtube.com/user/olimpiadainf

Zapraszamy wszystkich chętnych na zaawansowane koło informatyczne przygotowujące do startu w olimpiadzie, odbywające się w każdy poniedziałek o godz. 14.50.