Home » Aktualności » Konkurs matematyczny n+1 – nowa seria zadań!

Konkurs matematyczny n+1 – nowa seria zadań!

Rozpoczyna się kolejna edycja konkursu matematycznego n + 1 przeznaczonego dla uczniów klas pierwszych (kategoria młodsza) oraz drugich i trzecich po SP (kategoria starsza). Pierwszy etap konkursu trwa do maja 2022 r. i polega na samodzielnym rozwiązywaniu zadań publikowanych w kolejnych seriach na stronie szkoły oraz w gablocie na trzecim piętrze. Zadania mają bardzo różny stopień trudności, jedne z nich można rozwiązać bardzo szybko, inne nawiązują poziomem trudności do Olimpiady Matematycznej. Drugi etap konkursu odbędzie się pod koniec roku szkolnego i polega na rozwiązywaniu zadań w szkole. Zostaną do niego zaproszeni uczestnicy, którzy w pierwszym etapie zgromadzą największą liczbę punktów. Do konkursu można przystąpić w dowolnym momencie, ale oczywiście najlepiej jest zacząć od pierwszej serii. O szczegóły można pytać p. Małgorzatę Przeniosło i p. Macieja Bugaja osobiście albo za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

regulamin konkursu n+1

seria 1 (kategoria młodsza) – do 20 października 2021 r.

Wyniki po serii 1 – kategoria młodsza

seria 1 (kategoria starsza) – do 20 października 2021 r.

Wyniki po serii pierwszej – kategoria starsza

seria 2 (kategoria młodsza) – do 10 listopada 2021 r.

seria 2 (kategoria starsza) – do 10 listopada 2021 r.

seria 3 (kategoria młodsza) – do 1 grudnia 2021 r.

seria 3 (kategoria starsza) – do 1 grudnia 2021 r.