Home » Aktualności » Kolejni Zamoyszczacy wyfrunęli w świat

Kolejni Zamoyszczacy wyfrunęli w świat

W piątek 29 kwietnia podczas uroczystości w auli szkolnej uczniowie klas maturalnych odebrali świadectwa ukończenia liceum. Wielu Zamoyszczaków może w tym roku poszczycić się czerwonymi paskami, jak również sukcesami w olimpiadach, dlatego też rozdawaniu nagród nie było końca.

Zgodnie z tradycją naszej szkoły w uroczystości wzięli też udział absolwenci Zamoyskiego sprzed 50 lat i odbyło się coroczne wbijanie ćwieka w pamiątkową buławę.

Na zakończenie wystąpił szkolny zespół muzyczny z żartobliwą piosenką „Znów za rok matura”. Wierzymy jednak, że ta subtelna aluzja się nie spełni i sto procent tegorocznych maturzystów zda egzamin dojrzałości i uzyska wspaniałe wyniki. Czego serdecznie im wszystkim życzymy!