Home » Aktualności » Dzień Kolorowych Skarpetek – 16 grudnia!

Dzień Kolorowych Skarpetek – 16 grudnia!

Po raz drugi Szkolne Koło Wolontariatu zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w charytatywnym i mega kolorowym wydarzeniu w Zamoyskim: Dniu Kolorowych Skarpetek.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć w nim udział ?

Po pierwsze – założyć baaaardzo kolorowe SKARPETKI, GETRY, RAJSTOPY. Niech w Zamoyu będzie super kolorowo!

Po drugie – przynieść parę  NOWYCH (można oczywiście przynieść ich więcej) i CIEPŁYCH  skarpet męskich, damskich lub dziecięcych. PODAROWANE SKARPETY NIE MUSZĄ BYĆ KOLOROWE!

POWINNY BYĆ NOWE I JEŚLI TO MOŻLIWE CIEPŁE!

Punkt pierwszy + punkt drugi = talon na dodatkowe nieprzygotowanie z wybranego przedmiotu w danym dniu! Nie dotyczy to oczywiście zapowiedzianych kartkówek i sprawdzianów.

UWAGA! Bon na nieprzygotowanie na lekcji wychowania fizycznego umożliwia ćwiczenie w kolorowym stroju!

Wolontariusze będą czekać na Was 9 grudnia w sali 303 od 7.50 i na każdej kolejnej przerwie.

Niech będzie wesoło i kolorowo w naszej szkole!

Dzięki tej akcji, mamy nadzieję przekazać wiele ciepła tym, którzy najbardziej teraz tego potrzebują!