Home » SZKOŁA » Nasze sukcesy » Laureaci

Laureaci

Stypendysta z Zamoyskiego

Z radością informujemy, że Aleks Kosycarz – uczeń klasy II C otrzymał w roku szkolnym 2018/2019 stypendium Prezesa Rady Ministrów. Serdecznie gratulujemy Aleksowi i życzymy mu dalszych sukcesów!

Czytaj więcej

Stypendysta SAPERE AUSO

Z radością informujemy, że Maciej Bielik z klasy I A  otrzymał stypendium Miasta Stołecznego Warszawy SAPERE AUSO dla uzdolnionych uczniów.  

Czytaj więcej

Sukces w Konkursie Chemicznym “Wygraj indeks”

Serdecznie gratulujemy Antoniemu Lisowi, uczniowi klasy II C, który uzyskał tytuł laureata konkursu chemicznego “Wygraj indeks”, organizowanego przez Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej. Tytuł laureata uprawnia do podjęcia studiów na tym wydziale.

Czytaj więcej

Sukces w Olimpiadzie Ekonomicznej

Serdecznie gratulujemy Emilii Piątkowskiej, uczennicy klasy II A, która uzyskała tytuł laureatki XXXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej.  

Czytaj więcej

Nasze sukcesy w Olimpiadzie Informatycznej

W kwietniowym finale Olimpiady Informatycznej w barwach naszej szkoły walczyli Janek Ciołek i Michał Sala z klasy III A. Janek został wyróżnionym finalistą – zajął pierwsze miejsce za podium laureatów, a Michał uzyskał tytuł finalisty. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej

Finaliści konkursu fizycznego

Z radością informujemy, że Mikołaj Kordowski i Daniel Pokropek z klasy II A zostali finalistami XXIV Konkursu Fizycznego organizowanego przez Wydział Fizyki Politechniki Warszawskiej i Kuratorium Oświaty. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj więcej

Laureaci konkursu n+1

Zakończyła się tegoroczna edycja szkolnego konkursu matematycznego „n+1”. Finał odbył się w szkole 8 czerwca. Zakwalifikowało się do niego sześć osób. Na ostateczne wyniki złożyły się punkty uzyskane w ciągu całego roku szkolnego i punkty zdobyte w finale. Zdecydowane zwycięstwo odniosła Zofia Ciska (I B). Drugie miejsce zajął Ignacy Makowski (I B), a trzecie – […]

Czytaj więcej

Wystartował po indeks z sukcesem

Dzielimy się radością, że nasz tegoroczny absolwent, uczeń klasy III D, Mateusz Koper zajął pierwsze miejsce z chemii w konkursie zorganizowanym przez SGGW “START PO INDEKS”.  Serdecznie gratulujemy!!!  

Czytaj więcej

Kolejny sukces olimpijski

Z radością informujemy, że Zuzanna Tabaka, uczennica klasy III G, została finalistką tegorocznej Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Cieszymy się z sukcesu Zuzi i serdecznie jej gratulujemy!

Czytaj więcej

Wygraliśmy “Dreimal Deutsch”!

Uczniowie naszego liceum w składzie: Urszula Borowczyk, Emilia Markowska, Bartłomiej Zarębski i Wojciech Fabisiak zajęli pierwsze miejsce w V edycji mazowieckiego konkursu wiedzy realioznawczej o krajach niemieckiego obszaru językowego “Dreimal Deutsch”, organizowanego przez Instytut Germanistyki Uniwersytetu Warszawskiego i IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Warszawie. Serdecznie gratulujemy i cieszymy się z Waszego sukcesu!

Czytaj więcej

Pojedziemy do Strasburga!

Klasa I A wzięła udział w Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej „Euroscola”, organizowanym przez Biuro Parlamentu Europejskiego w Strasburgu. W I etapie uczniowie rozwiązali test i uzyskali 62. miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej. W następnym etapie zadanie postawione przed młodymi Europejczykami było trudniejsze – musieli oni nagrać film lub stworzyć fotoreportaż na jeden z tematów zaproponowanych […]

Czytaj więcej

Kolejne sukcesy szachowe

31 marca i 1 kwietnia uczniowie naszej szkoły brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Szachowym w American School of Warsaw w Konstancinie-Jeziornej. Nasi uczniowie zajęli VIII miejsce. Indywidualnie Antoni Szustakowski zajął I miejsce i otrzymał złoty medal na pierwszej szachownicy, zaś  Alicja Woźnica zajęła II miejsce na szachownicy kobiecej.

Czytaj więcej

Sukces w Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

Z radością informujemy, że Mateusz Barański, uczeń klasy III G, został laureatem I edycji Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności. Dzięki temu sukcesowi Mateusz uzyskał prawo wstępu na wybrane kierunki studiów. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej

Sukces w Olimpiadzie Filozoficznej

Z radością informujemy, że Milena Szczepańska, uczennica klasy III C, została finalistką tegorocznej Olimpiady Filozoficznej. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej

Sukces w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych!

14 marca 2017 r. odbył się II etap Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych “Lekcje z ZUS”. Mamy przyjemność poinformować, że nasi uczniowie: Kamila Kordel  (I G), Zuzanna Stabach (I D) i Szymon Górka (I A) zajęli II miejsce. Serdecznie gratulujemy!  

Czytaj więcej

Jesteśmy w II etapie Olimpiady Informatycznej!

Do zawodów II stopnia XXIV Olimpiady Informatycznej zakwalifikowali się: Przemysław Borkowski, Jan Ciołek, Mateusz Dudziński i Michał Sala. Serdecznie gratulujemy chłopcom i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj więcej

Ranking “Perspektyw” 2017

W rankingu liceów warszawskich pniemy się w górę! W 2017 roku jesteśmy na 12. miejscu, czyli o dwa miejsca wyżej niż w roku ubiegłym i o cztery niż dwa lata temu. W rankingu ogólnopolskim od ubiegłego roku trwamy niezmiennie na 32. pozycji, na którą wskoczyliśmy z pozycji 38. (2015 r.). Natomiast w rankingu maturalnym przesunęliśmy […]

Czytaj więcej

Nasi uczniowie w II etapie Olimpiady ZUS!

Do drugiego etapu Olimpiady ZUS „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” przeszli nastepujący uczniowie: Kamila Kordel (klasa I G), Zuzanna Stabach (klasa I D) i Szymon Górka (klasa I A). Sedrecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!  

Czytaj więcej

Nasz uczeń w II etapie Olimpiady Lingwistyki Matematycznej!

Do drugiego etapu Olimpiady Lingwistyki Matematycznej przeszedł Piotr Trojan (klasa II D). Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj więcej

Nasz uczeń w II etapie olimpiady geograficznej

Uczeń klasy III B Wojtek Fabisiak zakwalifikował się zawodów pisemnych II etapu XLIII Olimpiady Geograficznej. Serdecznie gratulujemy oraz życzymy powodzenia w dalszych etapach!

Czytaj więcej

Stypendystka z Zamoyskiego

Z radością informujemy, że Natalia Karpowicz – uczennica klasy II C otrzymała w roku szkolnym 2016/2017 stypendium Prezesa Rady Ministrów. Serdecznie gratulujemy Natalii i życzymy jej dalszych sukcesów!

Czytaj więcej

Laureatka konkursu ESA

Julia Leszczyńska, uczennica klasy III E,  została laureatką konkursu na najlepszą aplikację kosmiczną.  Konkurs był zorganizowany przez Europejską Agencję Kosmiczną (ESA). O tym projekcie, a także o innych pracach miała okazję opowiedzieć w programie “Porozmawiajmy o Nauce”, wyemitowanym 28 września 2016 r. w telewizji TVP3 Warszawa, który możesz obejrzeć tutaj.

Czytaj więcej

Szachista z Zamoyskiego

Antoni Szustakowski, uczeń klasy I F, reprezentował Polskę na Indywidualnych Mistrzowstach Europy w szachach, które zostały rozegrane w dniach 17 – 28 sierpnia 2016 r. w Pradze. Jesteśmy dumni z Antka i życzymy mu  dalszych szachowych sukcesów!

Czytaj więcej

Podwójny sukces Janka

Z ogromną radością informujemy, że uczeń klasy III D, Jan Kundziołka uzyskał Złotego Wilka w Olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii” za najlepszy projekt w tematyce „Edukacja w Polsce”, a także za najlepszy projekt w formacie „Wydarzenie publiczne w Polsce” w edycji 2015/2016. W sobotę, 23 kwietnia otrzymał on nagrody z rąk wicepremiera oraz prezesów największych polskich przedsiębiorstw. […]

Czytaj więcej

Jesteśmy w pierwszej dziesiątce!

Kolejny już raz p. Agata Siennicka–Olzacka, nauczycielka geografii, reprezentowała naszą szkołę na spotkaniu „Top 10” w ramach współpracy ze Szkołą Główną Handlową. Jesteśmy wśród 10 liceów w Polsce, których absolwenci swoją wiedzą, umiejętnościami i ogólnym przygotowaniem znacząco wyróżniają się spośród pozostałych studentów SGH. Stanowią też oni bardzo liczną grupę wśród obecnych studentów uczelni. Dyplom uznania oraz […]

Czytaj więcej

Podwójny finalista

Jan Duthel, uczeń klasy III G, został finalistą XXIX Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej oraz IV Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania. Hasło przewodnie tegorocznej OWE brzmiało „Nierówności społeczne a rozwój gospodarczy”, zaś temat wiodący ostatniej OPiZ to „Finanse w przedsiębiorstwie”. Z ogromną radością przyjęliśmy fakt, że w gronie finalistów olimpiad znalazł się nasz uczeń. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej

Finaliści Olimpiady Informatycznej

Z radością informujemy, że Mateusz Dudziński z klasy II B oraz Jan Omeljaniuk z klasy III A zostali finalistami XXIII Olimpiady Informatycznej. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom tego sukcesu i życzymy dalszego owocnego rozwijania talentów.

Czytaj więcej

Sukces koła teatralnego

Cieszymy się ogromnie, że nasz szkolny teatr „Improwizacja” został wyróżniony Brązową Weną na Konkursie Małych Form Teatralnych, zorganizowanym w ramach Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów. Nasi uczniowie zaprezentowali spektakl „Konstanty Ildefons Gałczyński: Teatrzyk Zielona Gęś”. Opiekunce koła, pani Urszuli Golnik, a także wszystkim aktorom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj więcej

Jesteśmy Szkołą Sukcesu!

6 lutego 2016 roku w Sali Warszawskiej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyło się uroczyste posiedzenie Komisji Edukacji i Rodziny Rady m.st Warszawy. Zainaugurowała je pani Małgorzata Żuber–Zielicz – przewodnicząca Komisji Edukacji. Po słowie wstępnym oraz przedstawieniu gości głos zabrał prezes Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy”, przedstawiając wyniki Rankingu 25–lecia Liceów Warszawskich, w którym XVIII LO im. […]

Czytaj więcej

Zamoyszczacy pokazali, że potrafią działać

Z radością informujemy, że nasze liceum znalazło się wśród 150 szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski, wyróżnionych w rankingu „Szkoły Kompetencji Przyszłości”. Ranking ten jest przygotowywany przez organizację „Social Wolves” i dziennik „Rzeczpospolita” na podstawie wyników w olimpiadzie „Zwolnieni z teorii”, organizowanej pod patronatem MEN. Fakt, że nasi uczniowie znaleźli się wśród najlepszych oznacza, że najlepiej poradzili […]

Czytaj więcej

Stypendysta z Zamoyskiego

Z radością informujemy, że Piotr Wołodko – uczeń klasy III D otrzymał w roku szkolnym 2015/2016 stypendium Prezesa Rady Ministrów. Serdecznie gratulujemy Piotrkowi i życzymy mu dalszych sukcesów!

Czytaj więcej

Finalista Olimpiady Języka Polskiego

Z radością i dumą informujemy, że uczeń klasy II G Filip Świerczyński został finalistą XLV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Filipowi bardzo serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych naukowych sukcesów!

Czytaj więcej

2016 Copyright Statmedi