Home » SZKOŁA » Nasze sukcesy » Laureaci

Laureaci

Sukces na festiwalu piosenki francuskojęzycznej

Serdecznie gratulujemy Amelii Iwanowskiej z klasy I C, która zajęła I miejsce na Warszawskim Festiwalu Piosenki Francuskojęzycznej FrankoFonia 2022.

Czytaj więcej

„Łysa śpiewaczka” znów doceniona!

Zamoyska Grupa Teatralna po raz kolejny została zauważona z przedstawieniem „Łysa śpiewaczka” – tym razem na Grochowskich Spotkaniach Teatralnych. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej

Sukcesy naszych uczniów w Olimpiadzie Lingwistyki Matematycznej!

Z wielką dumą i radością informujemy, że Aleksander Syrewicz (klasa III L) został laureatem, a Martyna Nowak (klasa III L) finalistką Olimpiady Lingwistyki Matematycznej. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej

Sukcesy naszych uczniów w Olimpiadzie Biologicznej

Z radością informujemy, że Michał Szczepański (klasa III M) został laureatem, a Julia Szewczyk (klasa III M) finalistką Olimpiady Biologicznej. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej

Nasza uczennica laureatką Olimpiady Filozoficznej!

Z radością informujemy, że Maria Ziemkiewicz z klasy II E została laureatką Olimpiady Filozoficznej. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej

Mamy finalistów Olimpiady Fizycznej!

Z radością informujemy, że Hubert Laskus z klasy III B i Michał Nowicki z klasy III L zostali finalistami tegorocznej Olimpiady Fizycznej. Serdecznie gratulujemy! https://www.kgof.edu.pl/?p=lista_laureaci

Czytaj więcej

Nasz uczeń finalistą Olimpiady Języka Francuskiego!

Z radością informujemy, że Julian Affre z klasy III N został finalistą Olimpiady Języka Francuskiego. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej

Zamoyska Grupa Teatralna wygrywa TFAŻ 2022

Zamoyska Grupa Teatralna zdobyła pierwszą nagrodę za najlepszy spektakl podczas Festiwalu TFAŻ w XV LO im. Narcyzy Żmichowskiej! Nagrodzona została nasza realizacja dramatu „Łysa Śpiewaczka” w reżyserii instruktorki grupy Kingi Rudaś. Dodatkowo nagrodzony został Wiktor Malinowski za najlepszą rolę męską oraz wyróżnione zostały w kategorii najlepszej roli żeńskiej Kamila Perkowska i Martyna Nowak. W ramach […]

Czytaj więcej

Nasi uczniowie w II etapie Olimpiady Języka Francuskiego!

Z radością informujemy, że Jan Chrobak (klasa III B), Milena Marchocka (klasa III P) i Julian Affre (klasa III N) zakwalifikowali się do II etapu Olimpiady Języka Francuskiego. Serdecznie gratulujemy i trzymamy za was kciuki!

Czytaj więcej

Mamy finalistów Olimpiady Lingwistyki Matematycznej!

Z radością informujemy, że Martyna Nowak z klasy II L i Jakub Jobda z klasy III D zostali finalistami Olimpiady Lingwistyki Matematycznej. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej

Mamy finalistkę Olimpiady o Polsce i Świecie Współczesnym!

Z radością informujemy, że uczennica klasy II P Mirella Derewecka została finalistką Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej

Mamy laureata Olimpiady Informatycznej!

Z radością informujemy, że uczeń klasy III A Maciej Bielik został laureatem Olimpiady Informatycznej. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej

Mamy laureatkę Olimpiady Artystycznej!

Z radością informujemy, że uczennica klasy III F Katarzyna Babińska została Laureatką Olimpiady Artystycznej – sekcja muzyki. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej

Mamy finalistę „Cosmic Challenge”

Z radością informujemy, że uczeń klasy III F Krzysztof Rak został finalistą II edycji „Cosmic Challenge”. Jako autor jednej z dwudziestu najlepszych prac w Polsce weźmie udział w finale, który odbędzie się na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie w dniu 17 maja 2021 r. Serdecznie gratulujemy Krzyśkowi i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj więcej

Nasz stuprocentowy maturzysta

Z radością informujemy, że tegoroczny absolwent naszej szkoły Łukasz Leczkowski znalazł się wśród 96 najlepszych polskich maturzystów i został finalistą VII edycji Ogólnopolskiego Projektu „Matura na 100 procent”. Serdecznie gratulujemy Łukaszowi i ogromnie się cieszymy z jego sukcesu.

Czytaj więcej

Mamy I miejsce w Polsce w Olimpiadzie „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

19 czerwca o godz. 14.00 przeprowadzony został II etap Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Wzięło w nim udział 288 zespołów z całej Polski spośród 983, które brały udział w I etapie. Nasi uczniowie: Anna Fijałkowska (klasa I L), Maciej Kubica (klasa I K), Mateusz Brochocki (klasa I K) zdobyli […]

Czytaj więcej

Konkurs n+1 rozstrzygnięty!

Zakończyła się tegoroczna edycja szkolnego konkursu n+1. Dwie ostatnie serie oraz finał odbyły się z konieczności w formie zdalnej. W tym roku konkurs cieszył się szczególnie dużym zainteresowaniem, a ostateczne rozstrzygnięcia zapadły dopiero w ostatniej chwili. Zwycięzcą został Michał Bui z II F. Drugie i trzecie miejsce zajęli odpowiednio Mateusz Norberciak i Aleksander Syrewicz z […]

Czytaj więcej

Konkurs literacki rozstrzygnięty!

W tegorocznym konkursie literackim „O pióro Zamoyskiego i długopis Zamoyszczaka” z konieczności przyznano jedynie pióro, gdyż z powodu epidemii i zamknięcia szkół nie odbyło się głosowanie uczniowskie. Autorką zwycięskiej pracy jest Zuzanna Bojarska z klasy II B. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej

Mamy finalistkę Olimpiady Filozoficznej

Z radością informujemy, że Helena Długokęcka, uczennica klasy III B, została finalistką tegorocznej Olimpiady Filozoficznej. Cieszymy się z sukcesu Heleny i serdecznie jej gratulujemy!

Czytaj więcej

Mamy finalistę Olimpiady Biologicznej

Z radością informujemy, że Jakub Jobda, uczeń klasy II D, został finalistą tegorocznej Olimpiady Biologicznej. Cieszymy się z sukcesu Kuby i serdecznie mu gratulujemy!

Czytaj więcej

Mamy finalistkę Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Z radością informujemy, że Katarzyna Kopka, uczennica klasy II G, została finalistką tegorocznej Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Cieszymy się z sukcesu Kasi i serdecznie jej gratulujemy!

Czytaj więcej

Nasi uczniowie w finale Gry Giełdowej

Z wielką przyjemnością informujemy, że dwa zespoły z klasy I K – Parówex International i Oryginalni Nowatorzy Rynków – znalazły się wśród dziesięciu najlepszych drużyn, uczestniczących w drugim etapie ogólnopolskiego konkursu w ramach 18. edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej. Finał odbędzie się 15-19 czerwca. Życzymy powodzenia.

Czytaj więcej

Wygraliśmy „Dreimal Deutsch”!

Dnia 4 czerwca reprezentantki naszej szkoły – Olimpia Kostrzewa (klasa II E), Zuzanna Pudło (klasa II E), Anna Schwencke (klasa I E), Sophie Schwencke (klasa I C), wzięły udział w finale Mazowieckiego Konkursu Wiedzy Realioznawczej o Krajach Niemieckiego Obszaru Językowego “Dreimal Deutsch”, który odbył się w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Warszawie. Rywalizacja […]

Czytaj więcej

Laureat Olimpiady Informatycznej

Z radością informujemy, że uczeń klasy II A Grzegorz Kwacz został laureatem tegorocznej Olimpiady Informatycznej. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej

Laureat Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Z radością informujemy, że uczeń klasy III B Michał Reczek został w roku szkolnym 2018/2019 laureatem Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej

Finalista Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Z radością informujemy, że uczeń klasy III G Mateusz Zagórowski został w roku szkolnym 2018/2019 finalistą Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej

Finalista Olimpiady Teologii Katolickiej

Z radością informujemy, że uczeń klasy II G Stanisław Mikusek został w roku szkolnym 2018/2019 finalistą Olimpiady Teologii Katolickiej. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej

Finalista Olimpiady Języka Francuskiego

Z radością informujemy, że uczeń klasy III E Lukasz Brierre został w roku szkolnym 2019/2019 finalistą Olimpiady Języka Francuskiego. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej

Nasz uczeń laureatem konkursu EUCYS 2019

Z radością informujemy, że uczeń klasy III C Antoni Lis został laureatem prestiżowego Konkursu UE dla Młodych Naukowców, organizowanego przez Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci.  Jego praca badawcza „Synteza magnetycznych nośników leków przeciwnowotworowych oraz badanie ich oddziaływania z modelowymi układami błon biologicznych” została zakwalifikowana, jako jedna z trzech z całej Polski, do finału międzynarodowego, który […]

Czytaj więcej

Nasz uczeń finalistą Olimpiady Lingwistyki Matematycznej

Z radością informujemy, że Krystian Wojtuszkiewicz z klasy III F został finalistą tegorocznej Olimpiady Lingwistyki Matematycznej. Tytuł finalisty umożliwia mu uzyskanie maksymalnej liczby punktów z matematyki w postępowaniu rekrutacyjnym na wiele uczelni.

Czytaj więcej

Nasza uczennica finalistką Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia

Uczennica klasy II C Małgorzata Lesińska zajęła I miejsce w etapie okręgowym Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia  i przeszła do finału. Trzymamy kciuki za dalsze zmagania olimpijskie.

Czytaj więcej

Stypendysta z Zamoyskiego

Z radością informujemy, że Aleks Kosycarz – uczeń klasy II C otrzymał w roku szkolnym 2018/2019 stypendium Prezesa Rady Ministrów. Serdecznie gratulujemy Aleksowi i życzymy mu dalszych sukcesów!

Czytaj więcej

Stypendysta SAPERE AUSO

Z radością informujemy, że Maciej Bielik z klasy I A  otrzymał stypendium Miasta Stołecznego Warszawy SAPERE AUSO dla uzdolnionych uczniów.  

Czytaj więcej

Zamoyska ciekawość świata

W mijającym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły po raz kolejny uczestniczyli w projekcie „Matematyka dla ciekawych świata” organizowanym przez Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego. W ramach tego projektu uczniowie klas I B, II A i II F (10 osób) przez 4 miesiące co tydzień uczestniczyli w wykładach i ćwiczeniach z matematyki i […]

Czytaj więcej

Sukces w Konkursie Chemicznym „Wygraj indeks”

Serdecznie gratulujemy Antoniemu Lisowi, uczniowi klasy II C, który uzyskał tytuł laureata konkursu chemicznego „Wygraj indeks”, organizowanego przez Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej. Tytuł laureata uprawnia do podjęcia studiów na tym wydziale.

Czytaj więcej

Sukces w Olimpiadzie Ekonomicznej

Serdecznie gratulujemy Emilii Piątkowskiej, uczennicy klasy II A, która uzyskała tytuł laureatki XXXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej.  

Czytaj więcej

Nasze sukcesy w Olimpiadzie Informatycznej

W kwietniowym finale Olimpiady Informatycznej w barwach naszej szkoły walczyli Janek Ciołek i Michał Sala z klasy III A. Janek został wyróżnionym finalistą – zajął pierwsze miejsce za podium laureatów, a Michał uzyskał tytuł finalisty. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej

Finaliści konkursu fizycznego

Z radością informujemy, że Mikołaj Kordowski i Daniel Pokropek z klasy II A zostali finalistami XXIV Konkursu Fizycznego organizowanego przez Wydział Fizyki Politechniki Warszawskiej i Kuratorium Oświaty. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj więcej

Laureaci konkursu n+1

Zakończyła się tegoroczna edycja szkolnego konkursu matematycznego „n+1”. Finał odbył się w szkole 8 czerwca. Zakwalifikowało się do niego sześć osób. Na ostateczne wyniki złożyły się punkty uzyskane w ciągu całego roku szkolnego i punkty zdobyte w finale. Zdecydowane zwycięstwo odniosła Zofia Ciska (I B). Drugie miejsce zajął Ignacy Makowski (I B), a trzecie – […]

Czytaj więcej

Wystartował po indeks z sukcesem

Dzielimy się radością, że nasz tegoroczny absolwent, uczeń klasy III D, Mateusz Koper zajął pierwsze miejsce z chemii w konkursie zorganizowanym przez SGGW „START PO INDEKS”.  Serdecznie gratulujemy!!!  

Czytaj więcej

2016 Copyright Statmedi