Bufet

OBIADY Z DOWOZEM O DOMU

Z racji wprowadzonych obostrzeń proponujemy możliwość zamówienia obiadów z dowozem do domu. Z oferty obiadowej może skorzystać cała rodzina. Może to być również forma rozliczenia październikowej nadpłaty za obiady.

Jak składa się zamówienia i jakie są ceny posiłków? Wszystkie niezbędne informacje znajdują się w materiałach informacyjnych:

Zamówienia z dowozem do domu

Menu 4-8 stycznia

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

MEJTS Marcin Zakrzewski

E-MAIL: biuro@mejts.pl

TELEFON: 514 281 600

NUMER KONTA: mBank 56 1140 2004 0000 3102 7699 5707 (tytuł przelewu: imię i nazwisko dziecka, szkoła, klasa, miesiąc za który dokonuje się opłaty).

 

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego szkolny bufet nie może wyglądać jak… kawiarnia? Taka, w której umawiasz się ze znajomymi, żeby posiedzieć w miłej atmosferze, napić się dobrej kawy i przekąsić coś pysznego? U nas właśnie tak jest!

Okienko – bo tak nazywa się nasz bufet – przeszedł w 2017 r. całkowitą metamorfozę. Odpowiada za nią firma Mejts – zamysłem właścicieli było stworzenie miejsca dostosowanego do potrzeb młodzieży. Takiego, w którym każdy będzie czuł się dobrze i do którego będzie się chciało wracać. Gdzie nie tylko będzie smacznie, ale też z przyjemnością spędzi się czas. Teraz wita nas przytulne wnętrze, zapach świeżo mielonej kawy i grająca w tle muzyka. Możesz zjeść kanapkę lub sałatkę, a na większy głód polecamy ciepłą tortillę lub panini. Oprócz tego świeże soki, zdrowe koktajle owocowe czy granole. Jesteś amatorem słodkości? Wpadnij do Okienka na muffina lub precla – wyśmienicie pasuje do kawy lub herbaty.

Każdy w okienkowym menu znajdzie coś dla siebie. Najlepiej przyjdź i przekonaj się sam!

 

2016 Copyright Statmedi