Bufet

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego szkolny bufet nie może wyglądać jak… kawiarnia? Taka, w której umawiasz się ze znajomymi, żeby posiedzieć w miłej atmosferze, napić się dobrej kawy i przekąsić coś pysznego? U nas właśnie tak jest!

Okienko – bo tak nazywa się nasz bufet – przeszedł w 2017 r. całkowitą metamorfozę. Odpowiada za nią firma Mejts – zamysłem właścicieli było stworzenie miejsca dostosowanego do potrzeb młodzieży. Takiego, w którym każdy będzie czuł się dobrze i do którego będzie się chciało wracać. Gdzie nie tylko będzie smacznie, ale też z przyjemnością spędzi się czas. Teraz wita nas przytulne wnętrze, zapach świeżo mielonej kawy i grająca w tle muzyka. Możesz zjeść kanapkę lub sałatkę, a na większy głód polecamy ciepłą tortillę lub panini. Oprócz tego świeże soki, zdrowe koktajle owocowe czy granole. Jesteś amatorem słodkości? Wpadnij do Okienka na muffina lub precla – wyśmienicie pasuje do kawy lub herbaty.

Każdy w okienkowym menu znajdzie coś dla siebie. Najlepiej przyjdź i przekonaj się sam!

 

OBIADY

MEJTS Marcin Zakrzewski

E-MAIL: biuro@mejts.pl

TELEFON: 514 281 600

NUMER KONTA: mBank 56 1140 2004 0000 3102 7699 5707 (tytuł przelewu: imię i nazwisko dziecka, szkoła, klasa, miesiąc za który dokonuje się opłaty).

ODWOŁANIA OBIADÓW: SMS-em dzień wcześniej, treść: imię i nazwisko dziecka, szkoła oraz klasa

CENA OBIADU W ABONAMENCIE (II danie z surówką) – 11 zł

Obiady wydajemy przed wejściem do bufetu w godzinach 13.35-13.50 (do 28.05). Obiady są w formie cateringu (w opakowaniach jednorazowych + sztućce). Prosimy o potwierdzanie korzystania z obiadów do końca roku szkolnego 2020/2021. 

OPŁATY W MAJU – w sprawie rozliczenia październikowych nadpłat będziemy się kontaktować indywidualnie do końca maja. Nadpłaty za październik pokryją koszt obiadów w maju i części obiadów w czerwcu. Rozliczenia uwzględnią hybrydowy tryb nauki w maju. 

 

Menu 7-11 czerwca

Menu 31 maja-2 czerwca

Menu 24-28 maja

Menu 17-21 maja

 

2016 Copyright Statmedi