Liga Debatancka znów działa!

27 października ruszyła Warszawska Liga Debatancka. Zamoyszczacy, którzy tok temu dotarli do ćwierćfinału, rozpoczęli sezon sukcesem. W debacie o tezie: „W czasach cyfryzacji prawo do bycia zapomnianym, powinno być prawem człowieka” nasi reprezentanci pokonali SLO nr 7 im. Bronisława Geremka. W skład drużyny oprócz zeszłorocznych weteranów (Michał Reczek, Tomasz Szuster) weszły nowe twarze (Asia Rzempołuch i Magdalena Strzyczkowska), którym szczególnie gratulujemy zwycięstwa. Warto wspomnieć, że od tego roku KD XVIII LO prowadzi nowa trenerka Klaudia Maciejewska, w której stronę składamy głęboki ukłon. Mam gorącą nadzieję, że kolejne rundy WLD będą równie pozytywnymi wydarzeniami w życiu naszej szkolnej społeczności. (Tomasz Szuster, klasa II B)

Na zdjęciu pięcioosobowa grupka młodzieży przed wejściem do budynku szkoły.