Bufet

Bufet i stołówka

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego szkolny bufet nie może wyglądać jak… kawiarnia? Taka, w której umawiasz się ze znajomymi, żeby posiedzieć w miłej atmosferze, napić się dobrej kawy i przekąsić coś dobrego? U nas właśnie tak jest!
W Okienku – bo tak nazywa się bufet – przywita Cię przytulne wnętrze, świeżo mielona kawa i grająca w tle muzyka. Możesz zjeść kanapkę lub sałatkę, a na większy głód polecamy ciepłą tortillę lub panini. Oprócz tego świeże soki, zdrowe koktajle owocowe czy granole. Jesteś amatorem słodkości? Wpadnij do Okienka na muffina lub precla – wyśmienicie smakuje z kawą lub herbatą.
A jeśli to wszystko to za mało i nadal jesteś głodny, możesz skorzystać z naszej oferty obiadowej. W menu codziennie czekają na Ciebie dania mięsne i wegetariańskie. Przyjdź i przekonaj się sam!

MEJTS Marcin Zakrzewski
E-MAIL: biuro@mejts.pl
TELEFON: 514 281 600
NUMER KONTA: mBank 56 1140 2004 0000 3102 7699 5707
SYSTEM E-STOŁÓWKA: https://warszawasp211.loca.pl

OBIADY

Obiady wydajemy w stołówce SP211 (budynek sąsiadujący, należy wejść głównym wejściem) po godz. 13.50 do godz. 14.50. Jeśli kończysz lekcje wcześniej, możesz przyjść na obiad w czasie trwania zajęć w szkole podstawowej w godz. 12.50 – 13.25.

Nie ma możliwości skorzystania ze stołówki w czasie przerw obiadowych dla uczniów SP211.

Uczniowie, którzy mieli wykupiony abonament w ubiegłym roku szkolnym korzystają z tego samego konta i kart obiadowych. Osoby, które nie będą korzystać ze stołówki prosimy o przesłanie takiej informacji mailem na adres biuro@mejts.pl w celu likwidacji konta, rozliczenia końcowego i zwrotu karty obiadowej.

Uczniowie, którzy będą korzystać ze stołówki od września 2022 po raz pierwszy muszą założyć konto i zgłosić się po kartę obiadową podczas pierwszego obiadu na stołówce. 

REGULAMIN STOŁÓWKI 2022/2023 (zgłoszenie dziecka na stołówkę jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu):

Regulamin stołówki

ZAPISY NA STOŁÓWKĘ: założenie i aktywacja konta w systemie e-stołówka, dodanie danych dziecka/dzieci. Przy wprowadzaniu danych dziecka należy zaznaczyć schemat posiłków Liceum oraz klasę Liceum.

ODWOŁANIA OBIADÓW: w systemie e-stołówka, najpóźniej w dniu nieobecności do godz. 8.00

CENY POSIŁKÓW:

Zestaw obiadowy w abonamencie (zupa, II danie, napój) – 17 zł
Zupa w abonamencie – 5 zł
II danie w abonamencie – 15 zł
Zestaw obiadowy kupowany na miejscu (zupa, II danie, napój) – 22 zł
Zupa kupowana na miejscu – 6 zł
II danie kupowane na miejscu – 17 zł

MENU:

Menu – czerwiec 2023
Menu – maj 2023
Menu – kwiecień 2023
Menu (13-31 marca)
Menu (27 lutego – 10 marca)
Menu (6-10 lutego)

SYSTEM E-STOŁÓWKA – najważniejsze informacje

System działa online na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu – wystarczy aktualna wersja przeglądarki internetowej oraz aktywne konto użytkownika w Panelu Rodzica.
Usprawnia wydawanie posiłków – wystarczy, że dziecko przyłoży swoją kartę do czytnika.
Posiada mechanizm kalendarza, który ułatwia odwoływanie posiłków rodzicom i upraszcza opłaty za nie – system automatycznie rozlicza płatność eliminując niedopłaty lub nadpłaty.
Zapewnia sprawny obieg informacji między stołówką a rodzicami.

Uczeń chcąc odebrać posiłek, zbliża kartę do czytnika. Po jej odczytaniu, na ekranie wyświetlają się dane osoby. Aby dziecko otrzymało kartę uprawniającą do odebrania posiłku rodzic musi założyć i aktywować konto oraz zarejestrować w nim dziecko.

Kliknij w instrukcję, aby dowiedzieć się, jak założyć konto w Panelu Rodzica, dodać w nim dziecko, deklarować i odwoływać posiłki oraz dokonać płatności: INSTRUKCJA.

Instrukcja dla rodziców

Najważniejsze pytania i odpowiedzi