Indywidualne biegi przełajowe

W dniu 28 września uczniowie naszej szkoły  brali udział w indywidualnych biegach przełajowych dzielnicy Śródmieście. W tym roku rozgrywane były biegi z podziałem na roczniki.  Dziewczęta biegły na dystansie 1500 m z podziałem na rocznik 2001-2003 oraz 2004 i młodsze.

Chłopcy biegli na dystansie 2000 m z takim samym podziałem.  W zawodach mogło być  zgłoszonych tylko po sześciu uczniów w każdej kategorii. Szkoda, ponieważ zgłosiło się o wiele więcej uczniów.  Niestety reżim sanitarny nie pozwolił na uczestniczenie większej liczby osób.

Do dalszych rozgrywek, czyli indywidualnych biegów przełajowych na poziomie Warszawy zakwalifikowała się Julia Małaśnicka. Serdecznie gratulujemy wszystkim sportowej postawy. A za Julię trzymamy kciuki 6 października, bo wtedy odbędą się zawody.

Na zdjęciu uczestnicy zawodów na podium.