Świętujemy Imieniny Szkoły!

10 listopada 1918 r. hetman Jan Zamoyski stał się patronem naszej szkoły, można więc powiedzieć, że  tego dnia obchodzi ona swoje imieniny.

W ramach tegorocznego świętowania zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami dyrektorów, którzy kierowali placówką na przestrzeni ponad stu lat – galeria znajduje się na II piętrze przy bibliotece. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy włączyli się w przygotowanie plakatów.

Zapraszamy też do obejrzenia wystawy zdjęć pokazujących życie Zamoyszczaków w kolejnych dziesięcioleciach – powstała ona z materiałów nadesłanych przez absolwentów, którym jesteśmy ogromnie wdzięczni.  Co się zmieniło, a co pozostało takie samo? Oceńcie sami! Postarajcie się też koniecznie rozpoznać na starych fotkach Waszych nauczycieli.

Uczniowie klas pierwszych spotkają się z tej okazji z absolwentami i posłuchają ich wspomnień z licealnych lat. Mamy nadzieję, że świętowanie imienin Zamoya od tej pory już na stałe wejdzie do szkolnego kalendarza.

Na zdjęciu tablica ze zdjęciami z życia szkoły.