Dzień Odkrywców Kampusu Ochota

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Kampusu Ochota w sobotę 23 marca w godz. 10:00-16:00 podczas DNIA ODKRYWCÓW KAMPUSU OCHOTA Uniwersytetu Warszawskiego (DOKO’24) – wspólnego przedsięwzięcia siedmiu wydziałów: Biologii, Chemii, Fizyki, Geologii, Matematyki, Informatyki i Mechaniki, Psychologii, Medycznego oraz jednostek współpracujących: CeNT, ŚLCJ, CNBCh, Kolegium MISMaP, UCBS. Wydarzenie skierowane jest szczególnie do młodzieży szkół ponadpodstawowych i ostatnich klas szkoły podstawowej. DOKO’24 rozpocznie się 23 marca o godz. 10:00 w budynku Wydziału Fizyki UW (ul. Pasteura 5) multiwykładem inauguracyjnym pt. ,,Tort ma warstwy’’.

Na część zajęć obowiązują zapisy, które będą realizowane przez stronę doko.mimuw.edu.pl. Zapisy ruszają 18 marca.

W sprawie zapisów grupowych proszę pisać na adres doko@mimuw.edu.pl (zgłoszenia grup już przyjmujemy).

Informacje o szczegółowym programie, zapisach na zajęcia i aktualnościach można znaleźć na stronie wydarzenia doko.mimuw.edu.pl oraz na facebook.com/DOKOUW. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres doko@mimuw.edu.pl.