Rok 2023/2024 zakończony!

I wreszcie nadszedł! Upragniony i wyczekiwany przez wszystkich, zarówno uczniów, jak i nauczycieli, KONIEC ROKU! Podczas uroczystych spotkań w auli zostały wręczone nagrody, dyplomy i świadectwa. A było w tym roku co świętować! Na niemal stu świadectwach Zamoyszczaków widniał biało-czerwony pasek, a na ponad czterdziestu z nich średnia wyniosła 5,00 lub więcej! Jesteśmy z Was tacy dumni! Były również nagrody za sukcesy w olimpiadach i konkursach, także międzynarodowych, oraz za rozmaite szkolne aktywności: działalność w ramach wolontariatu, pracę w redakcji szkolnej gazety czy organizację festiwalu FAZA. Niektórzy uczniowie byli tak wszechstronni, że Dyrekcja ściskała im dłoń aż trzy razy! 

Było nam niezmiernie miło gościć na dzisiejszej uroczystości Zastępczynię Burmistrza Dzielnicy Śródmieście, Panią Magdalenę Wojciechowską, a także przedstawiciela Stowarzyszenia Wychowanków, Pana Mateusza Barańskiego oraz Rodziców naszych uczniów.

Niech rozpoczynające się wakacje będą czasem zasłużonego odpoczynku: wspaniałych podróży, spotkań z przyjaciółmi, miłych lektur, a także – beztroskiego leniuchowania. Nabierajcie sił na kolejne miesiące. Do zobaczenia we wrześniu!

Tags