Grono pedagogiczne w XVIII Liceum Ogólnokształcącym w roku szkolnym 2023/2024
Dyrektor: Monika Owczarek (nauczyciel fizyki)
Godziny pracy: 8.00 – 16.00
Umawianie spotkań przez sekretariat szkoły, tel. 22 827 89 49
Wicedyrektor: Agata Siennicka-Olzacka (nauczyciel geografii)
Godziny pracy: 7.00 – 15.00
Wychowawcy i zastępcy w roku szkolnym 2023/2024
Wychowawcy i zastępcy poszczególnych klas
Zespół humanistyczny
Przewodniczący: Anna Napiorkowska
Język polski:
Michał Deniziak
Bogumiła Kozyra
Anna Napiorkowska
Jan Olenowicz
Agnieszka Sadurska
Łukasz Tupacz
Język łaciński, filozofia i etyka:
Anna Wojciechowska
Biblioteka:
Anna Bubińska-Furmaniak
Agnieszka Mitura
Zespół nauczycieli historii, WoS, HiT
Przewodniczący: Leszek Kozłowski
Leszek Kozłowski
Przemysław Poniatowski
Magdalena Szczygielska
Mariola Zawisza
Zespół nauczycieli języka angielskiego
Przewodniczący: Mariusz Kiecana
Agnieszka Chłopek
Grzegorz Chyliński
Donata Hartleb-Wroczyńska
Mariusz Kiecana
Dorota Kwiatkowska
Monika Maciąg
Hanna Putsiato
Stanisław Rorat
Piotr Wronka
Zespół nauczycieli języka niemieckiego
Przewodniczący: Elżbieta Schab
Danuta Ciemiecka
Hanna Mechlińska
Elżbieta Schab
Zespół nauczycieli języka francuskiego i hiszpańskiego
Przewodniczący: Urszula Garbacz
Język francuski:
Urszula Garbacz
Edyta Kostowska
Język hiszpański:
Noelia Marina Pecile
Piotr Wronka
Zespół nauczycieli matematyki
Przewodniczący: Maciej Bugaj
Maciej Bugaj
Marta Drąg
Małgorzata Kędziora
Małgorzata Łubnicka
Marcin Marczewski
Adam Skalmierski
Zespół nauczycieli fizyki
Przewodniczący: Michał Feigel
Elżbieta Bagrowska
Michał Feigel
Halina Lewandowska
Monika Owczarek
Zespół nauczycieli informatyki
Przewodniczący: Renata Rasztawicka
Kamil Ehlert
Maciej Ilcewicz
Renata Rasztawicka
Zespół nauczycieli geografii, przedsiębiorczości, biznesu i zarządzania
Przewodniczący: Agnieszka Sauter
Geografia:
Tomasz Grabowski
Elżbieta Maciejewska
Agata Siennicka-Olzacka
Przedsiębiorczość, biznes i zarządzanie:
Agnieszka Sauter
Zespół nauczycieli biologii
Przewodniczący: Edyta Kostrzewa
Marzena Domarecka-Łubkowska
Edyta Kostrzewa
Ewa Sosnowska
Ewa Wdowicz
Zespół nauczycieli chemii
Przewodniczący: Aleksandra Litwin-Buśk
Anna Gajewska
Monika Jakubowska
Aleksandra Litwin-Buśk
Zespół nauczycieli wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa
Przewodniczący: Magdalena Dziki
Wychowanie fizyczne:
Katarzyna Bednarczuk
Magdalena Dziki
Beata Iwańska-Szurmak
Katarzyna Pietrzak
Paweł Ryćko
Paweł Sarna
Tomasz Szul
Edukacja dla bezpieczeństwa:
Monika Wójcik
Zespół nauczycieli religii
Przewodniczący: Robert Nowicki
Grzegorz Duchnik
Robert Nowicki
Zespół psychologów szkolnych
Przewodniczący: Krystyna Goździewska
Krystyna Goździewska
Kaja Witkowska