Koncert „110 lat minęło jak jeden dzień” – rok jubileuszowy rozpoczęty!

23 października odbył się w naszej szkole koncert, który zainaugurował obchody 110–tej rocznicy powstania „Zamoyskiego”. Muzycznie uzdolniona młodzież przygotowała 10 utworów, które zostały skomponowane w latach 1902 – 2013, czyli niemal dokładnie w okresie istnienia naszej szkoły. Były to: The Entertainer (Scott Joplin), Money Money (ABBA), Riddle (Nik Kershaw), Man in the Mirror (Michael Jackson), The Lion Sleeps Tonight (The Tokens), Tears in Heaven (Eric Clapton), Baranek (KULT), Dynamite (Taio Cruz), Take me to Church (Hozier), Crazy Train (Ozzy Osbourne). W koncercie wystąpili: Agnieszka Grala, Tomek Ratajczyk, Mateusz Chmielewski, Miłosz Wojciechowski, Oskar Pietrzyk, Jakub Tobiasz, Odyseusz Koskiniotis, Michalina Faszczewska, Natalia Szymańska, Szymon Witkowski, Hubert Markowski oraz chór szkolny pod dyrygenturą Artura Backiela. Artyści zostali gorąco przyjęci przez zgromadzoną publiczność, która nagrodziła występy gromkimi brawami. Wszystkim wykonawcom gorąco dziękujemy i z niecierpliwością czekamy na następny koncert!

Na zdjęciu robionym z balkonu widać młodzież zgromadzoną w auli i artystów na scenie.

 

Tags