„Od Zamoyszczanki do Profesora…”

W środę, 18 listopada odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „10 wykładów na 110 lat Zamoyskiego”. Gościem szkoły była absolwentka naszego Liceum, prof. dr hab. Małgorzata Bombol – pracownik naukowy SGH. Podczas godzinnego wykładu, w którym wzięli udział uczniowie klas matematyczno–geograficznych, pani profesor znalazła czas zarówno na wspomnienia z lat szkolnych, jak i opowieści o pracy zawodowej. Podkreśliła ogromny i bardzo pozytywny wpływ liceum na swe późniejsze życie, zaznaczając równocześnie, że w żadnym innym okresie nie pracowała tak ciężko jak podczas lat nauki w Zamoyskim. Podzieliła się również ze słuchaczami ciekawymi refleksjami na temat swoich badań dotyczących psychologii konsumenta. Uczestnicy wykładu dowiedzieli się także, jakie kierunki są obecnie najczęściej wybierane oraz gdzie mogą pracować po studiach absolwenci SGH.

Na zdjęciu robionym z balkonu prelegentka i młodzież w auli podczas wykładu.