Turniej debat w Krakowie

W dniach od 4 do 7 listopada 2016r. odbył się ogólnopolski turniej debat „Polska między Wschodem i Zachodem”. Zorganizowały go wspólnie Instytut Wschodnich Inicjatyw oraz Krakowskie Stowarzyszenie Mówców. W tym prestiżowym wydarzeniu zadebiutowała również drużyna debatancka z naszego Liceum: Andrea Nowicka i Mateusz Barański z klasy III G oraz Michał Gójski i Kacper Żakowicz z II G.  Pomimo tego, że nie udało się nam odnieść sukcesu, to drużyna bardzo godnie reprezentowała naszą szkołę, walcząc jak równy z równym np. z dużo bardziej doświadczonymi zespołami przyszłych finalistów z Tarnowa. Emocje były ogromne, a zdobyte doświadczenie bezcenne. Niewątpliwie zaprocentuje ono w kolejnych edycjach turnieju. Nasza drużyna nie zniechęciła się tym niepowodzeniem, a wręcz przeciwnie – obiecuje, że w następnym roku będzie lepiej! (Leszek Kozłowski)

Na zdjęciu trzech chłopców i dziewczyna ubrani na galowo pozują przy drzwiach.