Rowerami na orientację

7 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Ursynowa w Drużynowej Jeździe Rowerem na Orientację rozgrywanych w ramach LII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Zawody odbyły się w Lesie Kabackim. Zadaniem drużyn było odnalezienie 14 punktów ukrytych w w lesie. Drużyny dysponowały zapewnioną przez organizatora mapą i kartą punktową, a limit czasu na wykonanie zadania wynosił dwie godziny. Nasza drużyna wystapiła w składzie: Paweł Błaszkiewicz (klasa II A), Szymon Skarzyński (klasa II A), Fryderyk Kukowski (klasa II F), Łukasz Leczkowski (klasa II F). Zawody były bardzo ciekawe, wymagały od uczestników dobrej orientacji w terenie, sprawnego posługiwania się mapą, szybkiego przemieszczania się na rowerach pomiędzy punktami. Nasza drużyna zajęła III miejsce. (Tomasz Szul)

Na zdjęciu czterech młodych rowerzystów w kaskach stoi przy rowerach.

Tags