„Wiejskie Ziemniaczki” kontra „Okienko Belfra”

Turniej Piłki Siatkowej rozegrany 21 czerwca wyłonił zwycięską drużynę, która w nagrodę mogła dzień później zagrać z nauczycielami. Mecz był niezwykle wyrównany, walka toczyła się o każdą piłkę. Ostatecznie wygrali nauczyciele 2:1.

1 set 26:24 dla uczniów, 2 set 25:23 dla nauczycieli, 3 set 25:23 dla nauczycieli.

W meczu brali udział uczniowie klas II L i II N tworzący zespół: „Wiejskie Ziemniaczki”. Drużyna „Okienko Belfra” miała niezwykle urozmaicony skład: 4 nauczycieli, 2 przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego oraz panią Iwonę i pana Marcina z naszego Okienka, których wkład w zwycięstwo był wprost nieoceniony. Wszyscy obecni cieszyli się z możliwości wspólnej gry po długim okresie nauki zdalnej i mają nadzieję na kolejne spotkanie już po wakacjach.