Akcja „Przeczytałem i polecam”

Drodzy Zamoyszczacy, biblioteka szkolna ogłasza akcję czytelniczą na czas ferii i nauczania zdalnego!

Zrób zdjęcie książki, którą czytasz (lub ostatnio przeczytałeś) i chcesz polecić innym. Ważne, by widoczna była okładka (autor, tytuł), ale miło będzie, jeśli postarasz się, by zdjęcie było ciekawsze – np. Ty podczas lektury, w ulubionym kąciku, z kubkiem herbaty lub kawy, swoim zwierzakiem… Liczymy na Twoją kreatywność!
Napisz jednozdaniowe uzasadnienie, dlaczego Twoim zdaniem tę książkę warto przeczytać.
Jedna osoba może przygotować kilka zdjęć, jednak nie więcej niż pięć.
Jeśli czytasz książki jedynie w wersji cyfrowej, na zdjęciu może być też czytnik ebooków lub tablet.

Prześlij zdjęcie oraz tekst uzasadnienia (może być w treści maila) na adres: agnieszka.mitura@zamoyski.edu.pl do 28 lutego 2022 r.

Przesłanie zdjęcia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczenie go na wystawie przy bibliotece oraz na stronie Książnica u Hetmana na Facebooku i na stronie szkoły.

Zapraszamy do udziału w akcji również nauczycieli!

Na zdjęciu stos książek na półce i skandynawski gnomek.